Wykrywanie Katowice

Profesjonalnie wykryjemy podsłuchy i inne urządzenia śledzące - tak abyś czuł się bezpiecznie w domu jak i w firmie ale także poza nią.

dowiedz się więcej

Jako jedna z nielicznych firm na terenie kraju posiadamy sprzęt i przeszkolony personel dzięki czemu możemy świadczyć usługi wykrywania:

Nasza usługa detekcji dostarcza zaawansowanych rozwiązań gwarantujących bezpieczeństwo zarówno Twojego domu jak i miejsca pracy. Jako jedna z nielicznych firm posiadamy najnowocześniejszy sprzęt i przeszkolony personel do świadczenia usług detekcji.

  • podsłuchów w pomieszczeniach (biura, mieszkania)
  • monitoringu pojazdów (lokalizatory GPS/GSM, podsłuchy)
  • ukrytych kamer w pomieszczeniach, pojazdach i innych miejscach
  • monitoringu komputera – zainstalowanego oprogramowania typu „keylogger”
  • monitoringu telefonu – zainstalowanego oprogramowania typu „spyphone”
  • podsłuchu telefonu stacjonarnego

Jesteśmy dumni z tego, że jako jedni z nielicznych oferujemy tak szeroki wachlarz usług związanych z wykrywaniem – od tradycyjnych podsłuchów w pomieszczeniach takich jak biura i mieszkania, poprzez monitoring pojazdów z wykorzystaniem zarówno lokalizatorów GPS/GSM jak i podsłuchów, ukrytych kamer w pomieszczeniach takich jak pojazdy i pokoje, monitoring komputerów z zainstalowanym oprogramowaniem typu keylogger oraz zaawansowany monitoring telefonów z instalacją oprogramowania typu „spyphone”.

Mając ich do dyspozycji, już nigdy nie będziesz musiał się martwić o zagrożenie bezpieczeństwa lub naruszenie przestrzeni prywatnej! Nasz zespół jest zawsze dostępny w przypadku jakichkolwiek zapytań, aby w pełni i szczegółowo wyjaśnić nasze możliwości, a także zasugerować najlepsze oferty dla Twojej sytuacji.

Prywatny detektyw Katowice - blisko centrum

Incognito-Group Detektywi Katowice

Jesteśmy grupą prywatnych detektywów działającą od ponad 10 lat na terenie Katowic, Sosnowca i innych dużych miast aglomeracji śląskiej.

Dlaczego możesz nam zaufać?

Jesteśmy licencjowanymi detektywami a więc działamy zgodnie z prawem i najwyższymi standardami. Przez ponad 10 lat działalności zaufały nam dziesiątki firm i osób prywatnych.

Skontaktuj się z nami

Nie zwlekaj z decyzją! Dzwoniąc do nas nic nie ryzykujesz. Odpowiemy na wszystkie pytania. Skorzystaj z naszego doświadczenia.

Informatyka śledcza Katowice

Informatyka śledcza Katowice

Informatyka śledcza to nowo powstała dziedzina kryminalistyki, która ma za zadanie dostarczać, elektroniczne i cyfrowe środki dowodowe. Zbierzemy je dla ciebie.

Windykacja Katowice

Windykacja Katowice

Oferujemy usługi w zakresie windykacji osób fizycznych i podmiotów mających osobowość prawną. Prowadzone działania windykacyjne cechuje wysoka skuteczność.

Detektyw – osoby prywatne Katowice

Detektyw – osoby prywatne Katowice

Sprawy rodzinne takie jak zdrady i sprawy rozwodowe, ustalanie ojcostwa czy podział majątku. Założymy podsłuch, ukryty monitoring tak aby zebrać dowody.