Dlaczego My

Odpowiadamy na pytanie dlaczego warto współpracować z naszym katowickim biurem detektywistycznym

dowiedz się więcej

Prywatny detektyw Incognito-Group – gwarancja jakości

Nasze usługi detektywistyczne są profesjonalne i zaawansowane, siedzibę mamy na terenie miasta Katowice, swoje usługi świadczymy głównie na terenie województwa Śląskiego, jednak podejmujemy się także spraw na terenie całego kraju. To co nas wyróżnia to dyskretne wywiady środowiskowe, dzięki nim m.in. udowadniamy lub zaprzeczamy wystąpieniu zdrady, sprawdzamy przeszłość wskazanych osób i ich skłonność do łamania prawa, czy też sprawdzamy lojalność i sumienność pracowników. Prywatni detektywi z Incognito-Group dostarczają także wszelkich niezbędnych (i sprawdzonych!) dowodów sądowi. Nasi detektywi dostarczają tylko rzetelnych informacji, które umożliwiają klientowi podjęcie ważnych decyzji. Podczas prowadzenia spraw detektywi wykorzystują wyłącznie najnowszy sprzęt, dzięki któremu można utrwalać, gromadzić i przekazywać zdobyte informacje. Prywatni detektywi Incognito- Group są skuteczni, a także dbają o wartość prawną zdobytych informacji.

Prywatni detektywi – zawarcie umowy

Prywatni detektywi z Incognito- Group nieustannie się szkolą, aby podnosić swoje kompetencje. Wynajem detektywa często jest niezbędny, a naszym celem jest znalezienie rozwiązań przy jednoczesnej dbałości o komfort i bezpieczeństwo klientów. Prywatny detektyw jest dostępny do dyspozycji klienta na każdym etapie prowadzenia sprawy – osobiście, telefonicznie oraz mailowo.

Detektyw dla każdego

Incognito-Group kieruje swoją ofertę zarówno do osób prywatnych oraz firm, którym oferuje audyty bezpieczeństwa, wywiad gospodarczy, a także szczegółową weryfikację kontrahentów i pracowników przez prywatnych detektywów.

Prywatni detektywi Incognito-Group.pl – nasi partnerzy

Prywatni detektywi Incognito-Group to gwarancja najwyższej jakości usług, autentyczności, prywatności i całkowitej poufności podczas zdobywania i przekazywania danych. Decydując się na agencję Incognito-Group klienci mają gwarancję, że detektywi przekazują tylko sprawdzone informacje. Wynajęcie prywatnego detektywa jest bardzo proste – po kontakcie mailowym lub telefonicznym, umawiamy się na spotkanie w naszym biurze w celu omówienia szczegółów i zawarcia umowy współpracy.

Prywatni detektywi – Katowice, Bielsko-Biała, śląskie i cała Polska

Naszym głównym terenem działania jest Śląsk i okolice, jednak podejmujemy się także spraw na terenie całej Polski. Jako prywatni detektywi mamy ogromne doświadczenie, które w połączeniu z najnowocześniejszym sprzętem zapewnia nam wysoką skuteczność przy wszelkiego rodzaju sprawach.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub bezpośrednio w naszym biurze w Katowicach na Śląsku.