Monitoring komputera (KeyLogger) Katowice

Szukasz profesjonalnej firmy, która zainstaluje keylogger na komputerze twojego pracownika lub bliskiej ci osoby? Chcesz mieć poczucie bezpieczeństwa - skorzystaj z naszego biura!

dowiedz się więcej

Świadczymy usługi w zakresie instalowania oprogramowania monitorującego komputery. Oprogramowanie takie ma następujące funkcje:

  • zapisywania wprowadzanego tekstu za pomocą klawiatury (keylogger)
  • wykonywania zrzutów ekranu (screenshots)
  • zapisywania listy odwiedzanych stron www
  • monitoring (nagrywanie) dźwięków w otoczeniu komputera
  • przechwytywanie treści wiadomości e-mail
  • przechwytywanie rozmów prowadzonych przez komunikatory (IM)
  • monitorowanie aktywności użytkownika na portalach społecznościowych, aukcyjnych itp.

Istnieje możliwość zdalnego monitoringu komputera. Ten rewolucyjny system monitorowania jest zaprojektowany tak, aby dać Ci pełną i dogłębną wiedzę na temat całej aktywności, która dzieje się na komputerze. Rejestruje każde naciśnięcie klawisza, robi zrzuty ekranu, rejestruje odwiedzane strony internetowe, nagrywa dźwięk, przechwytuje e-maile, obserwuje rozmowy przez komunikatory internetowe i sieci społecznościowe. Wszystkie te dane są zbierane i przechowywane do wglądu w dowolnym momencie. Dodatkowo, dzięki możliwości zdalnego monitorowania, możesz mieć dostęp z dowolnego miejsca na świecie – co daje Ci kontrolę niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy poza nim.

Prywatny detektyw Katowice - blisko centrum

Incognito-Group Detektywi Katowice

Jesteśmy grupą prywatnych detektywów działającą od ponad 10 lat na terenie Katowic, Sosnowca i innych dużych miast aglomeracji śląskiej.

Dlaczego możesz nam zaufać?

Jesteśmy licencjowanymi detektywami a więc działamy zgodnie z prawem i najwyższymi standardami. Przez ponad 10 lat działalności zaufały nam dziesiątki firm i osób prywatnych.

Skontaktuj się z nami

Nie zwlekaj z decyzją! Dzwoniąc do nas nic nie ryzykujesz. Odpowiemy na wszystkie pytania. Skorzystaj z naszego doświadczenia.

Informatyka śledcza Katowice

Informatyka śledcza Katowice

Informatyka śledcza to nowo powstała dziedzina kryminalistyki, która ma za zadanie dostarczać, elektroniczne i cyfrowe środki dowodowe. Zbierzemy je dla ciebie.

Windykacja Katowice

Windykacja Katowice

Oferujemy usługi w zakresie windykacji osób fizycznych i podmiotów mających osobowość prawną. Prowadzone działania windykacyjne cechuje wysoka skuteczność.

Detektyw – osoby prywatne Katowice

Detektyw – osoby prywatne Katowice

Sprawy rodzinne takie jak zdrady i sprawy rozwodowe, ustalanie ojcostwa czy podział majątku. Założymy podsłuch, ukryty monitoring tak aby zebrać dowody.