Monitoring telefonu (SpyPhone) Katowice

Chcesz mieć możliwość śledzić telefon swoich pracowników lub jesteś osobą prywatną i chcesz wiedzieć o czym i z kim pisze twoja druga połówka?

dowiedz się więcej

W ostatnich latach wraz z pojawieniem się coraz bardziej zaawansowanych telefonów pojawiła się możliwość ich monitoringu. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu świadczymy usługi instalacji oprogramowania monitorującego mającego następujące funkcje:

  • przechwytywanie przychodzących i wychodzących wiadomości SMS i MMS
  • nagrywanie rozmów
  • podsłuch prowadzonych rozmów w czasie rzeczywistym
  • monitoring otoczenia telefonu
  • lokalizowanie telefonu za pomocą GPS lub BTS
  • monitorowanie odwiedzanych stron www
  • monitorowanie rozmów prowadzonych za pomocą komunikatorów (Skype, WhatsApp, Facebook Chat itp)
  • wykonywanie zdjęć aparatem telefonu
  • wykonywanie zrzutów ekranu (screenshots)
  • otrzymywanie historii połączeń

Wyżej wymienione oprogramowanie jest kompatybilne z systemami operacyjnymi: Android, Symbian S60, IOS, Windows Mobile, Windows Phone. 

Od przechwytywania wiadomości i MMS-ów po rejestrowanie historii połączeń, SpyPhone zapewnia Ci wiedzę na temat bezpieczeństwa Twojego telefonu – gdziekolwiek jesteś. Mając pod ręką moc zaawansowanej technologii szpiegowskiej, bądź o krok do przodu w każdej sytuacji. Ukradkiem nagrywaj rozmowy toczące się wokół Twojego telefonu dzięki niesamowitym ukrytym mikrofonom; miej oko na każdą stronę internetową odwiedzaną przez Twoje urządzenie i śledź jego dokładną lokalizację za pomocą GPS lub BTS; monitoruj rozmowy prowadzone za pośrednictwem komunikatorów internetowych na platformach takich jak Skype, WhatsApp i Facebook Chat; zdalnie rób zdjęcia aparatem telefonu i pobieraj zrzuty ekranu – bez względu na porę dnia i nocy!

Nasze zaawansowane rozwiązanie zostało zaprojektowane specjalnie po to, aby zapewnić Ci spokój ducha, który wynika z wiedzy o tym, co dzieje się za kulisami. Żaden inny produkt nie oferuje takiego bogactwa potężnych funkcji w łatwym do zainstalowania pakiecie – nie przegap tego!

Prywatny detektyw Katowice - blisko centrum

Incognito-Group Detektywi Katowice

Jesteśmy grupą prywatnych detektywów działającą od ponad 10 lat na terenie Katowic, Sosnowca i innych dużych miast aglomeracji śląskiej.

Dlaczego możesz nam zaufać?

Jesteśmy licencjowanymi detektywami a więc działamy zgodnie z prawem i najwyższymi standardami. Przez ponad 10 lat działalności zaufały nam dziesiątki firm i osób prywatnych.

Skontaktuj się z nami

Nie zwlekaj z decyzją! Dzwoniąc do nas nic nie ryzykujesz. Odpowiemy na wszystkie pytania. Skorzystaj z naszego doświadczenia.

Informatyka śledcza Katowice

Informatyka śledcza Katowice

Informatyka śledcza to nowo powstała dziedzina kryminalistyki, która ma za zadanie dostarczać, elektroniczne i cyfrowe środki dowodowe. Zbierzemy je dla ciebie.

Windykacja Katowice

Windykacja Katowice

Oferujemy usługi w zakresie windykacji osób fizycznych i podmiotów mających osobowość prawną. Prowadzone działania windykacyjne cechuje wysoka skuteczność.

Detektyw – osoby prywatne Katowice

Detektyw – osoby prywatne Katowice

Sprawy rodzinne takie jak zdrady i sprawy rozwodowe, ustalanie ojcostwa czy podział majątku. Założymy podsłuch, ukryty monitoring tak aby zebrać dowody.