Informatyka śledcza Katowice

Informatyka śledcza to nowo powstała dziedzina kryminalistyki, która ma za zadanie dostarczać, elektroniczne i cyfrowe środki dowodowe.

dowiedz się więcej

We współczesnym świecie, praktycznie każdy rodzaj aktywności wykorzystuje elektroniczne środki komunikacji i przetwarzania danych.

Dlatego nawet w najprostszych sprawach „rozwodowych” użycie technik z zakresu informatyki śledczej, skraca i ułatwia nasze działania, co powoduje że koszty ponoszone przez naszych klientów są adekwatne do wagi danej sprawy. Obecnie zdrady, małżeńskie coraz częściej mają swój początek na portalach społecznościowych, randkowych, dlatego zazwyczaj konieczne jest przeanalizowanie zawartości pamięci, komputera, telefonu.

Komputer, telefon, a nawet karta pamięci; tam wszędzie mogą się znajdować dowody, umożliwiające rozwikłanie nawet najbardziej skomplikowanej sprawy.

Nasze działania z zakresu informatyki śledczej to nie tylko odzyskiwanie danych, to także aktywne działania w sieci Internet. Podejmujemy się również realizacji nietypowych zleceń.

Informatyka śledcza to również wykrywanie nieuczciwej konkurencji, często pracownika danej firmy, który na skutek np. błędów w konfiguracji uprawnień użytkowników uzyskał dostęp do całej bazy danych i mógł ją w nieautoryzowany sposób skopiować.

Znalezienie dowodów nigdy nie było łatwiejsze, ponieważ nasz zespół doświadczonych profesjonalistów użyje specjalistycznych narzędzi, aby odkryć ukryte informacje i odkryć potencjalne wykroczenia. Niezależnie od tego, czy masz do czynienia z przestępczością komputerową czy złośliwym oprogramowaniem, nasi eksperci zapewnią Ci jasne i dokładne wyniki.

Czy potrzebujesz cyfrowych dowodów zebranych w odpowiednim czasie? Nasze podejście łączy najnowocześniejszą technologię z rzeczywistym doświadczeniem śledczym i solidnymi zasadami prawnymi, które zapewniają Ci pełny obraz ryzyka i narażenia na oszustwa. Od działalności cyberprzestępczej do szpiegostwa korporacyjnego, nasze możliwości pomagają zapewnić, że Twoja firma jest chroniona przed zagrożeniami zewnętrznymi.

Informatyka śledcza Katowice – profesjonalne podejście

Jeśli szukasz doświadczonego zespołu, który skutecznie poradzi sobie z każdym etapem procesu dochodzenia, to nie szukaj dalej niż Biuro detektywistyczne Incognito-Group. Skrupulatnie wyszukamy dane w urządzeniach cyfrowych, przeanalizujemy je pod kątem ich znaczenia dla sprawy i wyciągniemy wnioski na podstawie materiału dowodowego. Mając dostęp do szerokiej gamy narzędzi kryminalistycznych, mamy wszystko, co potrzebne, aby wytropić osoby odpowiedzialne za złośliwą aktywność mającą miejsce w Twojej sieci. Co więcej, możemy również pomóc w odzyskaniu zarówno zaszyfrowanych, jak i niezaszyfrowanych danych przechowywanych na dyskach twardych bez uszczerbku dla ich jakości.

Pozwól nam wykorzystać naszą wiedzę do ochrony Twojej firmy – wybierz Incognito-Group już dziś! Dzięki wiodącym w branży możliwościom popartym wieloletnim doświadczeniem, możesz nam zaufać, że zajmiemy się wszystkimi Twoimi potrzebami w zakresie dowodów cyfrowych szybko i skutecznie – pozwalając Ci wyprzedzić konkurencję!

Prywatny detektyw Katowice - blisko centrum

Incognito-Group Detektywi Katowice

Jesteśmy grupą prywatnych detektywów działającą od ponad 10 lat na terenie Katowic, Sosnowca i innych dużych miast aglomeracji śląskiej.

Dlaczego możesz nam zaufać?

Jesteśmy licencjowanymi detektywami a więc działamy zgodnie z prawem i najwyższymi standardami. Przez ponad 10 lat działalności zaufały nam dziesiątki firm i osób prywatnych.

Skontaktuj się z nami

Nie zwlekaj z decyzją! Dzwoniąc do nas nic nie ryzykujesz. Odpowiemy na wszystkie pytania. Skorzystaj z naszego doświadczenia.

Windykacja Katowice

Windykacja Katowice

Oferujemy usługi w zakresie windykacji osób fizycznych i podmiotów mających osobowość prawną. Prowadzone działania windykacyjne cechuje wysoka skuteczność.

Detektyw – osoby prywatne Katowice

Detektyw – osoby prywatne Katowice

Sprawy rodzinne takie jak zdrady i sprawy rozwodowe, ustalanie ojcostwa czy podział majątku. Założymy podsłuch, ukryty monitoring tak aby zebrać dowody.

Detektyw dla firmy Katowice

Detektyw dla firmy Katowice

Prowadzimy dla firm wywiad gospodarczy i działania pokrewne. Tak aby twoja firma była bezpieczna i współpracowała ze sprawdzonymi kontrahentami.