Detektyw – osoby prywatne Katowice

Sprawy rodzinne takie jak zdrady i sprawy rozwodowe, ustalanie ojcostwa czy podział majątku.

dowiedz się więcej
  • zdrady, zdobywanie materiału dowodowego na potrzeby procesu rozwodowego
  • ustalanie ojcostwa, badania DNA
  • przemoc domowa, stalking
  • poszukiwania osób zaginionych, uprowadzonych
  • monitoring członków rodziny, partnerów
  • sprawy spadkowe, alimentacyjne, matrymonialne
  • inne nietypowe zlecenia

Potrzebujesz pomocy w odkryciu prawdy o którejś z życiowych tajemnic? Zapewniamy niezawodne usługi wywiadowcze i śledcze dla osób fizycznych. Nasz zespół fachowo wyszkolonych detektywów jest tutaj, aby zapewnić kompleksowe fakty i dowody w każdej sytuacji, od niewierności do testów na ojcostwo, przemocy domowej i nie tylko.

Rozumiemy, że każda sytuacja jest delikatna i wymaga wiele od naszych klientów, dlatego zaprojektowaliśmy nasze usługi z dyskrecją jako naszym głównym priorytetem. Czy jest to poszukiwanie zaginionych osób lub monitorowanie kogoś bliskiego jesteśmy, aby spełnić Twoje potrzeby. Dzięki naszym najnowocześniejszym narzędziom technologicznym i strategiom śledczym, gwarantujemy, że Twoje zapytanie zostanie dokładnie rozpatrzone, abyś mógł spokojnie ruszyć dalej.

Specjalizujemy się w świadczeniu szerokiej gamy usług – od zagłębiania się w sprawy małżeńskie i prawa spadkowe po nietypowe zapytania – wszystko z myślą o pełnej satysfakcji. Więc jeśli znajdziesz się w obliczu trudności lub jeśli życie ujawniło kilka pytań bez odpowiedzi, zadzwoń do nas teraz! Każdą sprawę traktujemy z precyzją i troską – nie czekaj więc dłużej – zaufaj nam, byśmy byli Twoim źródłem autentycznych odpowiedzi już dziś!

Prywatny detektyw Katowice - blisko centrum

Incognito-Group Detektywi Katowice

Jesteśmy grupą prywatnych detektywów działającą od ponad 10 lat na terenie Katowic, Sosnowca i innych dużych miast aglomeracji śląskiej.

Dlaczego możesz nam zaufać?

Jesteśmy licencjowanymi detektywami a więc działamy zgodnie z prawem i najwyższymi standardami. Przez ponad 10 lat działalności zaufały nam dziesiątki firm i osób prywatnych.

Skontaktuj się z nami

Nie zwlekaj z decyzją! Dzwoniąc do nas nic nie ryzykujesz. Odpowiemy na wszystkie pytania. Skorzystaj z naszego doświadczenia.

Informatyka śledcza Katowice

Informatyka śledcza Katowice

Informatyka śledcza to nowo powstała dziedzina kryminalistyki, która ma za zadanie dostarczać, elektroniczne i cyfrowe środki dowodowe. Zbierzemy je dla ciebie.

Windykacja Katowice

Windykacja Katowice

Oferujemy usługi w zakresie windykacji osób fizycznych i podmiotów mających osobowość prawną. Prowadzone działania windykacyjne cechuje wysoka skuteczność.

Detektyw dla firmy Katowice

Detektyw dla firmy Katowice

Prowadzimy dla firm wywiad gospodarczy i działania pokrewne. Tak aby twoja firma była bezpieczna i współpracowała ze sprawdzonymi kontrahentami.