Monitoring pomieszczeń Katowice

Jesteś Katowic lub okolic i szukasz biura detektywistycznego lub firmy, która zajmuje się monitoringiem pomieszczeń?

dowiedz się więcej

Możliwości monitorowania pomieszczeń są praktycznie nieograniczone. Istnieje możliwość instalacji urządzeń posiadających następujące funkcje:

  • zdalnego podsłuchu pomieszczenia, nieograniczonego odległością odbiorcy
  • dowolnego kamuflażu urządzenia
  • zdalnego aktywowania i dezaktywowania urządzenia
  • monitoringu wizyjnego pomieszczenia (ukryta kamera)
  • aktywacji ruchem lub dźwiękiem
  • programowalnych godzin pracy
  • zasilania sieciowego lub bateryjnego (lub mieszanego)
  • funkcji alarmu
  • automatycznego nagrywania rezultatów nadzoru

Rozumiemy, że bezpieczeństwo i ochrona są ważne, dlatego nasz produkt zapewnia kompleksowy zakres funkcji monitorowania, aby zapewnić całkowite bezpieczeństwo i ochronę. Nasz zdalny podsłuch pozwala na podsłuchiwanie z dowolnego miejsca bez ograniczeń odległości, co oznacza, że możesz być na bieżąco przez całą dobę. Posiadamy również sprytną technologię kamuflażu, dzięki której urządzenie może pozostać ukryte na widoku- idealne dla maksymalnego bezpieczeństwa i spokoju ducha.

Będziesz również korzystać z nadzoru wideo w czasie rzeczywistym (ukryta kamera), nagrywania aktywowanego ruchem, wykrywania dźwięku, regulowanych godzin pracy i funkcji alarmu – to jak posiadanie własnego wirtualnego ochroniarza!

A jeśli chodzi o zasilanie naszego urządzenia, to mamy Cię w zasięgu ręki. Oferujemy różne źródła zasilania – zasilanie sieciowe, tylko bateryjne lub oba – więc możesz wybrać węzły, które najlepiej odpowiadają Twoim wymaganiom. Nie zapomnij o automatycznym nagrywaniu – każda czynność nadzoru zostanie bezpiecznie zarejestrowana, dając Ci dowód w postaci znacznika czasu w przypadku jakichkolwiek incydentów.

Dołącz więc do tysięcy klientów, którzy zaufali naszej usłudze monitoringu pomieszczeń, aby zapewnić bezpieczeństwo swoich miejsc.

Prywatny detektyw Katowice - blisko centrum

Incognito-Group Detektywi Katowice

Jesteśmy grupą prywatnych detektywów działającą od ponad 10 lat na terenie Katowic, Sosnowca i innych dużych miast aglomeracji śląskiej.

Dlaczego możesz nam zaufać?

Jesteśmy licencjowanymi detektywami a więc działamy zgodnie z prawem i najwyższymi standardami. Przez ponad 10 lat działalności zaufały nam dziesiątki firm i osób prywatnych.

Skontaktuj się z nami

Nie zwlekaj z decyzją! Dzwoniąc do nas nic nie ryzykujesz. Odpowiemy na wszystkie pytania. Skorzystaj z naszego doświadczenia.

Informatyka śledcza Katowice

Informatyka śledcza Katowice

Informatyka śledcza to nowo powstała dziedzina kryminalistyki, która ma za zadanie dostarczać, elektroniczne i cyfrowe środki dowodowe. Zbierzemy je dla ciebie.

Windykacja Katowice

Windykacja Katowice

Oferujemy usługi w zakresie windykacji osób fizycznych i podmiotów mających osobowość prawną. Prowadzone działania windykacyjne cechuje wysoka skuteczność.

Detektyw – osoby prywatne Katowice

Detektyw – osoby prywatne Katowice

Sprawy rodzinne takie jak zdrady i sprawy rozwodowe, ustalanie ojcostwa czy podział majątku. Założymy podsłuch, ukryty monitoring tak aby zebrać dowody.