Windykacja Katowice

Oferujemy usługi w zakresie windykacji osób fizycznych i podmiotów mających osobowość prawną. Prowadzone działania windykacyjne cechuje wysoka skuteczność.

dowiedz się więcej

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, pragniemy Państwu zaoferować usługi w zakresie windykacji osób fizycznych i podmiotów mających osobowość prawną. Prowadzone przez nas działania windykacyjne cechuje wysoka skuteczność oraz korzystanie z wszelkich możliwości jakie nie są zakazane prawem.


Działania prowadzimy na każdym etapie zaistniałych wierzytelności:

  • monitoringu zobowiązań
  • postępowania ugodowego
  • gromadzenia dowodów o majątku dłużnika na potrzeby prowadzonego postępowania sądowego
  • ustalania faktycznych składników majątkowych jeśli egzekucja prowadzona przez komornika była bezskuteczna

W przeciwieństwie do innych firm, nie stosujemy metod nieskutecznych i pasywnych.

Windykacja Katowice – długi trudne

Zajmujemy się windykacją tzw „długów trudnych” gdzie wcześniejsze próby zaspokojenia wierzycieli były bezskuteczne, począwszy od ustalenia miejsca pobytu dłużnika a skończywszy na lokalizowaniu składników majątku.

Rozumiemy frustrację i chcemy dostarczyć Ci kompleksowe rozwiązanie windykacyjne. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasz zespół jest przygotowany do obsługi nawet najtrudniejszych sytuacji związanych z zadłużeniem. Od monitorowania zobowiązań po postępowanie ugodowe, wykorzystujemy wszystkie dopuszczalne metody dochodzenia zaległych płatności od osób fizycznych i podmiotów posiadających osobowość prawną. Gdy tradycyjne metody zawodzą, wychodzimy poza granice i ustalamy rzeczywisty majątek w celu skutecznej egzekucji.

Stosujemy wyrafinowaną taktykę, która znacznie przewyższa pasywne i nieskuteczne środki stosowane przez inne firmy. Jesteśmy dumni z dostarczania najwyższej klasy usług w przypadku trudnych długów, więc nie musisz już tracić nad tym snu.

Prywatny detektyw Katowice - blisko centrum

Incognito-Group Detektywi Katowice

Jesteśmy grupą prywatnych detektywów działającą od ponad 10 lat na terenie Katowic, Sosnowca i innych dużych miast aglomeracji śląskiej.

Dlaczego możesz nam zaufać?

Jesteśmy licencjowanymi detektywami a więc działamy zgodnie z prawem i najwyższymi standardami. Przez ponad 10 lat działalności zaufały nam dziesiątki firm i osób prywatnych.

Skontaktuj się z nami

Nie zwlekaj z decyzją! Dzwoniąc do nas nic nie ryzykujesz. Odpowiemy na wszystkie pytania. Skorzystaj z naszego doświadczenia.

Informatyka śledcza Katowice

Informatyka śledcza Katowice

Informatyka śledcza to nowo powstała dziedzina kryminalistyki, która ma za zadanie dostarczać, elektroniczne i cyfrowe środki dowodowe. Zbierzemy je dla ciebie.

Detektyw – osoby prywatne Katowice

Detektyw – osoby prywatne Katowice

Sprawy rodzinne takie jak zdrady i sprawy rozwodowe, ustalanie ojcostwa czy podział majątku. Założymy podsłuch, ukryty monitoring tak aby zebrać dowody.

Detektyw dla firmy Katowice

Detektyw dla firmy Katowice

Prowadzimy dla firm wywiad gospodarczy i działania pokrewne. Tak aby twoja firma była bezpieczna i współpracowała ze sprawdzonymi kontrahentami.