Dyskrecja

Naszym działaniom towarzyszy szeroko pojęta dyskrecja, która zaczyna się już na etapie przyjmowania zlecenia. Informacje jakie otrzymujemy wykorzystujemy tylko dla dobra naszych klientów.

Profesjonalizm

Współpracuje z laboratoriami kryminalistycznymi z zakresu badań DNA, fonoskopijnych, osmologicznych i innych. Dysponujemy wykwalifikowanym personelem, mającym doświadczenie zdobyte w MSW.

Skuteczność

Podejmowane przez naszą firmę działania są skuteczne. Współpracujemy z zespołem radców prawnych i notariuszy. Zdobyte przez nas materiały mają wysoką wartość dowodową.

Detektyw godny zaufania

Zanim podpiszemy umowę zapewniamy bezpłatne konsultacje, tak aby klient wiedział jak będzie przebiagało całe postępowanie. Każdy detektyw z Incognito-Group.pl posiada licencję, a nasze działania charakteryzuje profesjonalizm w połączeniu z wysoką skutecznością. 

 

Dokumentacja pracy detektywa

Wszystkie nadze działania detektywistyczne są zawierane w szczegółowym raporcie, który zawiera dokumentację fotograficzną, audio oraz video, które mogą być wykorzystane w trakcie postępowań cywilnych, karnych i administracyjnych.

 

Detektyw blisko Ciebie - Chorzów, Bytom, Sosnowiec, Olkusz, Chrzanów, Bukowno, Jaworzno, Sławków i okolice

Działamy na terenie wielu miast, naszymi głównymi obszarami działań są Katowice, Chorzów, Bytom, Sosnowiec, Olkusz, Chrzanów, Bukowno, Jaworzno, Sławków i okolice. Jednak w wielu sprawach działamy na terenie całego kraju, więc bez względu na lokalizację zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Jako koncesjonowana agencja detektywistyczna, zawsze stajemy na wysokości zadania. 

 

Skontaktuj się z nami! 

Detektywi Incognito-Group.pl

 

Detektyw Chorzów, Bytom, Sosnowiec, Olkusz, Chrzanów, Bukowno, Jaworzno, Sławków

Kontakt

Tel: +48 500-845-577  Adres: ul. Korfantego 51/32, 40-160 Katowice