Detektyw Katowice

Szukasz prywatnego detektywa z Katowic tak aby móc spotkać się i porozmawiać o twojej sprawie a jednocześnie cenisz sobie dyskrecję? Doskonałe trafiłeś!

Dla FIRM Dla OSÓB PRYWATNYCH

Detektyw dla firm i osób prywatnych

Nieważne czy jesteś osobą prywatną czy firmą – małą lub dużą. Dysponujemy zespołem doświadczonych pracowników, którzy zajmą się każdą twoją sprawą.

Możesz nam powierzyć swoje sprawy ponieważ:

  • działamy legalnie i profesjonalnie – podpiszemy umowę oraz otrzymasz raport z naszej pracy
  • jesteśmy akredytowną agencją detektywistyczną – zbierane przez nas dowody mogą być przedstawiane przed sądem jako pełnowartościowe i nie do podważenia
  • dostępność – jesteśmy zawsze do twojej dyspozycji – możesz zadzwonić lub odwiedzić nas w naszej siedzibie

 

Detektyw dla firmy

Weryfikacja kontrahentów i pracowników oraz windykacja to nasza specjalność. Wszystko to na najwyższym poziomie profesjonalizmu. Nie masz pewności co do swoich pracowników? Założymy keylogery oraz ukryty monitoring, zamontujemy GPS ale też wykryjemy podsłuch w twoim biurze. Wszystkim tym zajmiemy się od A do Z. Tak abyś mógł prowadzić swój biznes bezpiecznie i bez żadnych obaw.

Detektyw dla osoby prywatne

Jesteśmy skuteczni w wykrywaniu zdrad, śledzeniu oraz zbieraniu materiałów dowodowych. Zajmujemy się wszystkim kompleksowo (zakładamy podsłuchy oraz keylogery, monitoring), współpracujemy z laboratoriami wykonującymi testy DNA. Zbierane przez nas dowody mają moc prawną bo jesteśmy akredytową agencją detektywistyczną.

prywatny detektyw katowice

Znajdziesz nas w Katowicach

Jesteśmy blisko ciebie i twoich spraw! Znajdziesz nas tuż przy Spodku – na Korfantego 51/32. Tuż obok znajdują się liczne, bezpłatne miejsca parkingowe (NOSPR). Zapraszamy także do wstępnej rozmowy telefonicznej +48 500 845 577, która jest darmowa i niezobowiązująca.

Bezpłatna konsultacja

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości to zapraszamy do niezobowiązującej rozmowy. Odpowiemy na wszelkie pytania w sposób jasny i przejrzysty. Działamy profesjonalnie – zachowamy dyskrecję.

Koszt połączenia jak za zwykłe połączenie komórkowe. Według stawki twojego operatora.

prywatny detektyw katowice

Zostaw swój numer - oddzwonimy!

3 + 14 =

Poznaj naszą ofertę

Działamy kompleksowo. Tutaj możesz zapoznać się z naszą szczegółową informacją o naszej działalności.

Działamy od 10 lat

Możesz nam powierzyć swoje sprawy tak jak już setki zadowolonych klientów. Szanujemy dyskrecję!

Akredytacja

Posiadamy stosowne akredytacje jako agencja detektywistyczna. Zbieramy dowody profesjonalnie!