Dyskrecja

Naszym działaniom towarzyszy szeroko pojęta dyskrecja, która zaczyna się już na etapie przyjmowania zlecenia. Informacje jakie otrzymujemy wykorzystujemy tylko dla dobra naszych klientów.

Profesjonalizm

Współpracuje z laboratoriami kryminalistycznymi z zakresu badań DNA, fonoskopijnych, osmologicznych i innych. Dysponujemy wykwalifikowanym personelem, mającym doświadczenie zdobyte w MSW.

Skuteczność

Podejmowane przez naszą firmę działania są skuteczne. Współpracujemy z zespołem radców prawnych i notariuszy. Zdobyte przez nas materiały mają wysoką wartość dowodową.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, pragniemy Państwu zaoferować usługi w zakresie windykacji osób fizycznych i podmiotów mających osobowość prawną.

Prowadzone przez nas działania windykacyjne cechuje wysoka skuteczność oraz korzystanie z wszelkich możliwości jakie nie są zakazane prawem.

 

Działania prowadzimy na każdym etapie zaistniałych wierzytelności:

- monitoringu zobowiązań

- postępowania ugodowego

- gromadzenia dowodów o majątku dłużnika na potrzeby prowadzonego postępowania sądowego

- ustalania faktycznych składników majątkowych jeśli egzekucja prowadzona przez komornika była bezskuteczna

 

W przeciwieństwie do innych firm, nie stosujemy metod nieskutecznych i pasywnych.

Zajmujemy się windykacją tzw "długów trudnych" gdzie wcześniejsze próby zaspokojenia wierzycieli były bezskuteczne, począwszy od ustalenia miejsca pobytu dłużnika a skończywszy na lokalizowaniu składników majątku.

Kontakt

Tel: +48 500-845-577  Adres: ul. Korfantego 51/32, 40-160 Katowice