Dyskrecja

Naszym działaniom towarzyszy szeroko pojęta dyskrecja, która zaczyna się już na etapie przyjmowania zlecenia. Informacje jakie otrzymujemy wykorzystujemy tylko dla dobra naszych klientów.

Profesjonalizm

Współpracuje z laboratoriami kryminalistycznymi z zakresu badań DNA, fonoskopijnych, osmologicznych i innych. Dysponujemy wykwalifikowanym personelem, mającym doświadczenie zdobyte w MSW.

Skuteczność

Podejmowane przez naszą firmę działania są skuteczne. Współpracujemy z zespołem radców prawnych i notariuszy. Zdobyte przez nas materiały mają wysoką wartość dowodową.

Detektywi Incognito-Group.pl - cennik

Wycena działań jest indywidualna, poszczególne zlecenia z danej kategorii (np. sprawy małżeńskie, gospodarcze) różnią się pod względem zaangażowanych sił i środków, jakie detektyw musi włożyć w rozwiązanie sprawy. Podczas wstępnych konsultacji z klientem proponujemy adekwatne działania oraz wyceniamy zlecenie, dlatego aby poznać cennik działań zapraszamy do kontaktu.

Jak jest ustalany cennik usług detektywistycznych?

Wszystkie sprawy wykonujemy profesjonalnie i dyskretnie, zgodnie z przyjętym standardem etyki Międzynarodowej Federacji Stowarzyszeń Prywatnych Detektywów oraz zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi w naszym kraju. Wykonanie każdej umowy o świadczenie usług detektywistycznych następuje w sposób indywidualny, detektywi wykonują sprawy przy zastosowaniu najnowocześniejszych środków wsparcia technologicznego, kryminalistycznych metod śledczych i analiz kryminologicznych, oraz merytorycznego konsultingu ekspertów niezbędnych w danej realizacji.

Detektyw - cennik

Biorąc pod uwagę powyższe, cennik zawsze jest ustalany indywidualnie - na pierwszej wizycie omawiana jest sprawa, jej zakres, wymagane działania i wtedy klient poznaje szczegóły współpracy, a w tym koszty. 

Kontakt

Tel: +48 500-845-577  Adres: ul. Korfantego 51/32, 40-160 Katowice