Dyskrecja

Naszym działaniom towarzyszy szeroko pojęta dyskrecja, która zaczyna się już na etapie przyjmowania zlecenia. Informacje jakie otrzymujemy wykorzystujemy tylko dla dobra naszych klientów.

Profesjonalizm

Współpracuje z laboratoriami kryminalistycznymi z zakresu badań DNA, fonoskopijnych, osmologicznych i innych. Dysponujemy wykwalifikowanym personelem, mającym doświadczenie zdobyte w MSW.

Skuteczność

Podejmowane przez naszą firmę działania są skuteczne. Współpracujemy z zespołem radców prawnych i notariuszy. Zdobyte przez nas materiały mają wysoką wartość dowodową.

    W toku prowadzonych działań jesteśmy w stanie dla Państwa ustalić całość żądanych informacji. Praktyka pokazała że najlepiej sprawdzają się działania kombinowane będące połączeniem różnych metod pracy.

 

    Zapewniamy bezpłatne konsultacje przed podpisaniem umowy - informujemy klienta o celowości podjęcia danych działań i w przypadkach wymagających proponujemy własne rozwiązania.

 

    Z wykonywanych czynności sporządzany jest raport przez licencjonowanego detektywa, zawierający dokumentację foto - audio -video, który może być użyty w trakcie postępowań cywilnych, karnych i administracyjnych.

Kontakt

Tel: +48 500-845-577  Adres: ul. Korfantego 51/32, 40-160 Katowice